Nie wiesz jak wykreować siebie? My zrobimy to za CIEBIE !

CV i List motywacyjny

CV i List motywacyjny to najważniejsze dwa dokumenty w karierze zawodowej każdego, kto świadomie angażuje się w rozwój własnych kompetencji i pragnie wyróżnić swoją osobę spośród setki tysięcy aplikacji.

Jeżeli poszukujesz pracy, bądź chcesz ją zmienić a nie posiadasz aktualnych dokumentów, bądź posiadasz takie dokumenty, na które mało jaki pracodawca odpowiada ? TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !

Szkolenia grupowe i indywidualne

Oferta indywidualnego szkolenia oraz treningu kompetencji osobistych i zawodowych skierowana jest do osób, które w sposób świadomy chcą decydować o rozwoju kariery zawodowej. Szkolenia dla Twoich pracowników będą rozwojem i przyszłością dla Twojej Firmy.

„Większość ludzi chce odnieść sukces w sprzedaży. Niestety niewielu się to udaje. I to wcale nie dlatego, że nie chcą.
Po prostu nie wiedzą jak!
” – Jeffrey Gitomer

Personal Branding i coaching kariery

Nasza praca to gwarantowany rozwój I skuteczne działanie w Twojej sferze biznesu zawodowego ! Dzięki profesjonalnej usłudze Personal Branding oraz coachingu kariery zdobędziesz to czego potrzebujesz.

Kreowanie wizerunku to troska o to, aby być postrzeganym przez innych tak, jak chcemy być postrzegani, o jak najlepszą opinię na swój temat, o dobrą reputację i o swój image.

To my znajdziemy ci najlepszą pracę. Ciesz się wygodą i zachowaj wewnętrzny spokój podczas rekrutacji.

WIZUALIZACJA FIRMY STRONY WWW

Twój zewnętrzny wizerunek – decyduje o tym, jak jesteś odbierany przez otoczenie. Podobnie jest z firmą, której postrzeganie zależy od wielu czynników. Jednym z nich są graficzne projekty materiałów reklamowych.

Projekty graficzne, które są częścią kreowania wizerunku oraz skutecznej reklamy, są tak naprawdę obudową tekstów reklamowych. Projekty graficzne muszą być odpowiednio dopasowane do tekstów copywriterskich, które w połączeniu osiągną odpowiednio skuteczny wizerunek. JAK CIĘ WIDZĄ – TAK CIĘ PISZĄ !

Profesjonalna Rekrutacja Personelu

Inwestycja w odpowiednio wykwalifikowaną kadrę zwraca się w krótkim terminie. Rozwiązania Grupy Biznes Kreator wspierają procesy rozwojowe organizacji, która nastawiona jest na sukces i rozwój.

Korzystając z naszych doświadczeń zwiększysz wydajność i obniżysz koszty, jednocześnie nie zmniejszając gwarancji zatrudnienia odpowiedniego pracownika na rekrutowane stanowisko pracy.

DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH I CIESZĄCYCH SIĘ EFEKTYWNYMI PRACOWNIKAMI FIRM