Pan Piotr to wysokiej rangi specjalista z bogatym doświadczeniem zawodowym. Pracował na stanowiskach Administratora Systemów informatycznych oraz Specjalisty ds. Informatyki.

Powierzył nam swoje dokumenty aplikacyjne, dzięki którym zdobył pracę na kierowniczym stanowisku System Engineer w międzynarodowej korporacji.

Pan Karol – kierownik produkcji, Inżynier procesu, Kontroler jakości. Człowiek sukcesu z ponad 15 – letnim doświadczeniem zawodowym.

Dzięki naszej aktywnej współpracy w stworzeniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych w dwóch językach, pan Karol otrzymał wymarzone stanowisko w dużej, znaczącej rangi Spółce z o.o.

Pani Hanna to kobieta sukcesu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w sprzedaży produktów branży FMCG.

Skorzystała z naszej oferty Job Career oraz tworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.

Pani Ewa posiadająca ponad 11 – letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w takich firmach jak: GE Capital Bank, GE Money Bank oraz Bank BPH S.A

Aktywna zawodowo, ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu, Prawo Pracy, Coaching, Kurs Księgowości i Zarządzania.

Pani Anna najlepsza Specjalistka marketingu. Zdobyła doświadczenie na stażu w renomowanych firmach oraz w aktywnej i odpowiedzialnej pracy na stanowisku Account Executive pozyskując przy tym kontakty biznesowe.

Skorzystała z naszej usługi stworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych CV i Listu motywacyjnego.

Pan Dariusz – wieloletni Radca Prawny, prowadzący własną Kancelarię, zajmuje się przede wszystkim: obsługiwaniem przedsiębiorców w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi zarządu spółek kapitałowych oraz windykacji należności, a także prowadzeniem negocjacji i mediacji oraz zawieraniem ugód.

Panu Mariuszowi życzymy dalszych owocnych sukcesów zawodowych.

Pan Mateusz – wykształcony magister Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, posiadający doświadczenie w Handlu Międzynarodowym.

Odbył staż w Działach menadżerskich, Importu, Eksportu i Sprzedaży Zagranicznej. Skorzystał z naszej usługi CV i Listu motywacyjnego sukcesywnie zdobywając wymarzoną pracę.

Kreatywna, doświadczona Asystentka Zarządu, Specjalista Marketingu. Pani Julita jest kobietą operatywną, lubiącą się rozwijać i nie stać w miejscu.

Zgłosiła się do nas w celu stworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, co zaowocowało w nowej, lepszej pracy.

Zapraszamy wkrótce nowe realizacje …