Dodaj opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Anuluj
Dodaj własną recenzję
Średnia ocena:  
 5 opinii
przez Aleksandra on Biznes Kreator

Polecam wszystkim skorzystanie z usług serwisu. Profesjonale podejście i umiejętne zaprezentowanie cech kandydata w moim przypadku zagwarantowało sukces.

przez Małgorzata on Biznes Kreator
CV i List Motywacyjny

Firma , profesjonalna , polecam .

przez Joanna on Biznes Kreator
Dobra robota!

Serdecznie polecam Biznes Kreator!Wykonali swoją pracę sumiennie. Poprosiłam o wykonanie CV + list motywacyjny z własnej inicjatywy z doświadczeniem do dwóch lat. Wszystko się zgadza. Otrzymane dokumenty są dopasowane do mojej osoby i stanowiska, w sposób wyczerpujący opisują wiedzę i umiejętności oraz czynią mnie atrakcyjnym potencjalnym pracownikiem. Mogę powiedzieć, iż zaskoczył mnie fakt, że aż tyle informacji uwzględnili. Szata graficzna jest przejrzysta, pomysłowa, odbiega od wszystkich tych szablonów, które można spotkać w Internecie. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić Biznes Kreator.Dziękuję za przygotowanie dokumentów aplikacyjnych. Mam nadzieję, że moje zadowolenie przełoży się satysfakcjonującą pracę i jej szybkie znalezienie.Pozdrawiam

przez Anna Wierzchoń on Biznes Kreator

W dzisiejszych czasach bardzo liczy się pierwsze wrażenie. Opinię o człowieku kreujemy w przeciągu pierwszych 3 sekund znajomości.

Taki obraz również przekłada sie na ocenę naszej osoby w przypadku rekrutacji na określone stanowisko pracy. Pracodawca ocenia nas na podstawie pierwszego wrażenia, przesłanego przez nas CV, dlatego tak istotne jest, aby było ono napisane w jak najlepszy sposób.

Aby moje CV wyglądało profesjonalnie postanowiłam skorzystać z usług eksperta w tej dziedzinie – BiznesKreator.com.pl. Przez stronę internetową przesłałam moje poprzednie CV. A w zamian otrzymałam 2 profesjonalne CV oraz nowy list motywacyjny.

Uważam, że dokumenty zostały merytorycznie i stylistycznie dopasowane do mojej osoby i stanowisk na jakie aplikuję. Przejrzysty układ graficzny sprawia, że są bardzo czytelne. Do tego ciekawa i nowoczesna grafika skutkuje tym, że dokumenty budzą zainteresowanie, a o taki efekt własnie chodzi.

Mam nadziję, że moje CV i list motywacyjny będą budzić w przyszłych pracowdawcach duże zainteresowanie :)

przez Aleksandra Bączyńska on Biznes Kreator

Napisanie dobrego CV oraz listu motywacyjnego wbrew pozorom nie jest łatwe. Duża konkurencja na rynku pracy wymusza konieczność wypromowania własnej osoby, oryginalności. Profesjonalnie napisane dokumenty aplikacyjne zwiększają szansę na zwrócenie uwagi potencjalnego pracodawcy. To właśnie dobre CV decyduje o tym czy zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną i czy będzie nam dane udowodnić, że to właśnie my jesteśmy najlepszymi kandydatami na dane stanowisko.

Chcąc zwiększyć swoje szanse na rynku pracy postanowiłam skorzystać z oferty MyDeal i bizneskreator.com.pl oferujących pięć dokumentów aplikacyjnych, tj. 2 x CV i list motywacyjny w wersji tradycyjnej, a zarazem nowoczesnej.

Realizacja zamówienia wymagała przesłania aktualnej wersji mojego CV, listu motywacyjnego, jak również zdjęcia. Na podstawie moich “starych” dokumentów aplikacyjnych eksperci z Biznes Kreatora stworzyli nowe dokumenty – o nowym, ciekawym designie. CV i list motywacyjny zostały również starannie przygotowane też od strony technicznej. Są przejrzyste, napisane wyraźną do odczytania czcionką, nie zawierają błędów słownikowych, ortograficznych i interpunkcyjnych.

Moje nowe CV bardzo mi się podoba. Z pewnością teraz moje dokumenty będą wyróżniać się spośród stosu innych dokumentów aplikacyjnych.