Budowanie rozwoju twojej kariery zawodowej

BIZNES KREATOR to zespół zajmujący się profesjonalnym, kreatywnym i skutecznym zarządzaniem oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku osób i firm które tego potrzebują!

Nasi specjaliści to grupa najlepszych doradców zawodowych, świetnych marketingowców, skutecznych i dokładnych copywriterów oraz twórczych i kreatywnych grafików, który w połączeniu swoich sił wykreują twój pozytywny wizerunek.

BIZNES KREATOR to zespół profesjonalistów, odpowiedzialnych i angażujących się w każde zadanie. Jako nieliczni podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i w taki sposób pragniemy zdobyć Twoje zaufanie.

Nasza misja

Strategią naszego zespołu jest pokonanie Twojej konkurencji w sposób kreatywny i niepowtarzalny

Przejrzyste reguły, jasne warunki, świetna oferta – to wszystko może Ci zaproponować Nasza Firma. Jesteśmy nie tylko profesjonalnym zespołem, kreatywnym, ale najważniejsze – odpowiedzialnym za wszystkie wykonywane usługi !

zadowolonych klientów

ukończonych projektów

lata doświadczenia

gwarancji zadowolenia

Nasza działalność

Od 2011 roku zaczęliśmy tworzyć, kreować i doradzać osobom, które świadomie pragnęły znaleźć najlepszą pracę dla siebie, kreować pozytywny wizerunek, zdobywać zaufanie przyszłego pracodawcy. W ciągu pierwszych kilku miesięcy zdobyliśmy zaufanie ponad 400 osób, którzy powierzyli nam swoją przyszłość. Stworzyliśmy najlepsze dokumenty aplikacyjne dla kierowników, managerów, Dyrektorów oraz specjalistów różnych dziedzin, a także tym którzy rozpoczynali swoją karierę zawodową. Stworzyliśmy kilkadziesiąt najlepszych projektów wizualizacji, dzięki którym wiele firm powstało na nowo z nowym ulepszonym wizerunkiem.

Aktualnie doradzamy, tworzymy oraz kreujemy kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Prowadzimy szkolenia zawodowe, coachingi, a także spotkania związane z rozwojem kariery zawodowej. Pomagamy znaleźć najlepszą pracę, najlepszych pracowników dla przedsiębiorstwa, a także tworzymy profesjonalne dokumenty aplikacyjne na potrzeby każdego Klienta. Tworzymy, kreujemy pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa na rynku usług i sprzedaży, doradzamy, projektujemy profesjonalne i spójne wizualizacje przedsiębiorstwa.