Do grupy naszych specjalistów zaliczają się najlepsi doradcy zawodowi, którzy wykorzystują swoją wiedzę o zawodach, rynku pracy oraz technicznych środkach przekazywania informacji zawodowej. Ich ogromna pomoc potrzebna jest Copywriterowi, który wykorzystując wiedzę doradcy aby poprawnie merytorycznie dopasować zawartość tworzonego projektu. Copywriter to osoba specjalizująca się w poprawnym tworzeniu tekstów, które mają na celu przekonać do siebie odbiorcę. Nasi świetni marketingowcy to ludzie, którzy nie tylko posiadają teoretyczną wiedzę z marketingu, ale również potrafią swoją szeroką wyobraźnią przełożyć ją w praktyce. Graficy, to serce naszej grupy. Swoją twórczą i kreatywną zdolnością przekładają wykonanie projektu w sposób wizualny.

TO MY JESTEŚMY TWÓRCĄ TWOJEGO SUKCESU !

Sylwia Brodzińska
Executive Career Coach

Założycielka serwisu Biznes Kreator.com oraz Career Manager.com.pl .
Z wykształcenia dziennikarz, specjalista ds. zarządzania i marketingu oraz systemów informatycznych i technologii logistycznych. Z doświadczenia certyfikowany trener, Doradca zawodowy, Copywriter.

Michał Wojtasik
Specjalista ds. e-commerce

W grupie Biznes kreator zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w Internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu obsługi systemu dla pracowników firmy. Jest osobą, która udziela także wsparcia technicznego dla klientów firmy, oraz prowadzi dokumentację dla operacji i transakcji wykonywanych przy pomocy narzędzi systemów e-commerce.

Od 2011 roku tworzy profesjonalne projekty CV i Listy motywacyjne w grupie Biznes Kreator, zarządza projektami firmy i działem rekrutacji. Doradza i prowadzi ścieżki kariery zawodowej z wykorzystaniem narzędzi Personal Brand i Coachingu.

Jej pasją jest współpraca z ludźmi, którym może pomóc, doradzić i poprowadzić w taki sposób ich karierę, że miłe słowa zadowolenia przyciągają kolejne, zainteresowane współpracą osoby.

W karierze zawodowej wspiera specjalistów i menadżerów wysokiego szczebla, w tworzeniu profesjonalnych aplikacji specjalizuje się przede wszystkim w działach bankowości i finansach, farmaceutyki, działu obsługi klienta, sprzedaży, kreowania wizerunku, logistyki i transportu.

Ma na koncie ponad 500 wykonanych profesjonalnych aplikacji i rekrutowanych pracowników w ponad 30 dużych firmach.

Od 2011 pozyskuje firmy w Internecie, które chętnie nawiązują z nami współpracę. Koordynuje pracę grafików, specjalistów ds. tworzenia stron i portali internetowych.

Z wykształcenia jest Absolwentem Telekomunikacji, pasjonuje się marketingiem i sprzedażą na rynku Internetowym. Poszukuje nowych, świeżych pomysłów dla rozwoju firmy. To on odpowiedzialny jest za wizerunek i widoczność naszej grupy na tle konkurencji.

DLACZEGO U NAS WARTO ?!

Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych Firm na terenie kraju zajmującą się tworzeniem i projektowaniem CV i Listów motywacyjnych, jednocześnie kreujemy twój wizerunek na rynku pracy i biznesu oraz zarządzamy marką i reprezentacją Twojej Firmy, w taki sposób aby żadna konkurencja cię nie pokonała!

Nasza Firma oferuje profesjonalne wykonanie usługi na potrzebę INDYWIDUALNEGO KLIENTA oraz NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA BIZNESOWEGO – najlepsza obsługa ciebie i Twojej Firmy

U Nas każde projekty są wyjątkowe i nie powtarzają się.

Oferujemy najwyższą jakość usług – 100% zadowolenia – co potwierdzają nasi dotychczasowi zadowoleni klienci.

Tworzymy nie tylko poprawną merytorycznie i stylistycznie dokumenty aplikacyjne, ale również projektujemy odpowiednio dopasowaną grafikę, jednocześnie otrzymując profesjonalną pomoc ekspertów. Staramy się aby żaden nasz klient nie wyszedł od nas bez pełnej wiedzy i odpowiedzi na swoje pytania.

To nasz zespół BIZNES KREATOR wie jak pokonać Twoją konkurencję !